Tel: +48 77 4232235

Tel: +48 77 4543987

E-mail: audifon@audifon.net.pl

Serwis aparatów słuchowych

Aparaty słuchowe – sprzedaż i serwis aparatów słuchowych
Jesteśmy jedna z pionierskich i najstarszych firm zajmujących się problemem niedosłuchu w Polsce.

Nasze początki w 1983 roku w socjalistycznym państwie były szczególnie utrudnione z uwagi na trudna dostępność do technologicznie zaawansowanych aparatów słuchowych .

Zakupy centralne minionego okresu dokonywane w Związku Radzieckim nie różnicowały potrzeby indywidualnego doboru aparatów słuchowych i były przydzielane “z rozdzielnika” analogicznie tak, jakby wszyscy niedowidzący musieliby nosić okulary np. +4 dioptrie niezależnie od wady .

Intencja nasza od samego początku był indywidualny dobór aparatów słuchowych w zależności od rodzaju i wielkości ubytku słuchu wraz z indywidualna otoplastyka .

I w takim zakresie działamy od 1991 r traktując problem indywidualnie ale kompleksowo / badania, diagnoza, wybór indywidualnego aparatu zależny od życzenia w formie zausznej lub wewnatrzusznej, wykonanie indywidualnej wkładki usznej, dokładne komputerowe obliczenie wymaganego wzmocnienia w poszczególnych częstotliwościach, rodzaju kompresji z uwzględnieniem progu dyskomfortu i życzeń indywidualnych pacjenta.

Dysponujemy aparatami słuchowymi wszystkich liczących sie na swiecie firm, dając naszym pacjentom możliwość wyboru .Protezujemy słuch zarówno aparatami zausznymi na przewodnictwo powietrzne czy kostne jak również wewnątrzusznymi oraz wewnatrzkanalowymi .

W naszej firmie to pacjent decyduje, czy chce mieć aparat analogowy czy cyfrowy

Posiadamy własne laboratorium wkładek usznych oparte na najnowszych technologiach światło utwardzalnych oraz pracownie aparatów wewnatrzusznych.

Dysponujemy również w pełni wyposażonym serwisem aparatów słuchowych, dokonującym napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych wszystkich aparatów istniejących na rynku od 10 lat

Audifon – Aparaty słuchowe – sprzedaż i serwis aparatów słuchowych – cała Polska; najczęściej aparaty słuchowe Opole, Czestochowa, Kraków, Bielsk Podlaski, Gizycko, Kłodzko, Myszków, Prudnik, Strzelce Opolskie, Wysokie Mazowieckie. Bezpłatne badania słuchu, aparaty słuchowe na NFZ. .

Zatrudniamy profesjonalnie wyszkolona kadre z przygotowaniem praktycznym zdobytym w krajach zachodnich . Zdecydowana większość naszej kadry posiada wykształcenie wyższe . Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu, którego byliśmy współtwórca, i cieszymy sie z jego obecnych działań na rzecz osób słabo słyszących, w kierunku podnoszenia jakości usług .

Nasza przynależność do Izby Gospodarczej Medycyna Polska wynika również z chęci profesjonalnego działania na rzecz osób niedosłyszących w Polsce.

Serwis aparatów słuchowych

Dla Państwa wygody, ceniąc czas zapraszamy do korzystania z usług „on-line” naszego serwisu.

NAPRAWY SWOJEGO APARATU SŁUCHOWEGO SPRAWNIE I SZYBKO MOŻNA DOKONAĆ W 4 KROKACH:
1.Aparat z danymi do kontaktu trafia od Państwa do nas (pocztą lub kurierem)
2.Po odebraniu przez nasz serwis (wycena)
3.Informacja na temat kosztów jest przekazywana niezwłocznie drogą telefoniczną, po czym nastepuje Państwa decyzja o naprawie lub też nie .
4.Zwrot aparatu od nas po naprawie dokonywany jest pocztą lub kurierem / do uzgodnienia, za pobraniem / możliwy jest również odbiór osobisty

Więcej informacji – kontakt z inżynierami pod numerem tel . +48 774 543 987
Wykonujemy naprawy aparatów słuchowych większości renomowanych światowych firm.

Do tej pory świadczyliśmy usługi dla naszych Pacjentów we wszystkich naszych punktach protetycznych, nadszedł również czas i możliwości techniczne, aby wyjść do Panstwa z naszą nowa propozycja usługi bez wizyty w naszym oddziale.
Zakladamy, ze przy Panstwa aktywnej wspólpracy, skróci ona czas naprawy i koszta związane z koniecznością Państwa przyjazdu do firmy w celu diagnozy i naprawy Państwa aparatu słuchowego.
Teraz masz szybszą i łatwiejszą możliwość samemu zdecydować co i jak chcesz naprawić, lub poprosić o wystawienie profesjonalnego orzeczenia technicznego swojego aparatu, co pomoże Ci podjąć decyzje o naprawie lub zakupie nowego.
Podstawową usługą wykonywaną w naszym serwisie jest profesjonalny przegląd wraz z dokumentacją techniczna i zdjęciami wnętrza Twego aparatu słuchowego. Każdorazowo dokonywane jest czyszczenie i konserwacja aparatu słuchowego. W skład tej usługi wchodzi: * Demontaż aparatu i usuniecie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń chemicznych i fizycznych znajdujących się w środku urządzenia

Obudowa Twojego aparatu słuchowego jest czyszczona za pomocą specjalistycznej myjki ultradźwiękowej, która doskonale oczyszcza wszystkie elementy obudowy i nadaje ładny świeży i czysty wygląd Twojego aparatu a wnętrze natomiast jest konserwowane specjalnymi płynami i preparatami likwidującymi różnego rodzaju zabrudzenia, resztki zluszczonego naskórka, woskowinę, kawalki wlosów, rdze lub innego rodzaju nieczystości, które mogłoby w przyszlości spowodować uszkodzenia najważniejszych elementów elektroniki.
Elementy elektroniczne takie jak np: potencjometr , przełącznik, komora bateryjna itp są smarowane specjalnymi preparatami zabezpieczającymi je przed czynnikami zewnętrznymi oraz przed nadmierna eksploatacja. Z dzwiekowodów oraz wlotów słuchawki i mikrofonu usuwane są wszelkie zanieczyszczenia takie jak pyl, kurz ( czasami nawet insekty !) co powoduje ze dźwięk jest przetwarzany dużo lepiej, czyściej i nie ulega niepotrzebnym zniekształceniom. W przypadku stwierdzenia poważniejszych usterek będziecie Państwo informowani o ewentualnych dodatkowych kosztach naprawy o ile zajdzie taka konieczność.

Na nasze usługi zawsze otrzymujecie Państwo gwarancje i wydruk elektroniczny pracy aparatu słuchowego .
2-n

Kontakt z serwisem:
Mgr inż.
godziny pracy serwisu: 8-16 pn-pt.

tel. +48 77 423 22 35 wew. 27

Słyszenie jest jakością życia
– a naszym celem –
umożliwienie pacjentom powrotu do świata dźwięków.